תהיה בקשר!

תגיב, תציע, תשאל שאלה, בוא לבקר אותנו במשק
נתראה בקרוב, שיהיה המשך יום נפלא, ענת ונגה

בסטודיו
09 8788820

בנייד
054 8092021 | 054 6495996

או שהכי טוב, שלח לנו אימייל!
studio@meshek8.co.il

צילום מוצרים

הבנת שקיים הצורך לצילומים מקצועיים או תמונות סטודיו לעסק שלך, עבור המוצרים שלך, או עבור הצוות שלך, הגעת למקום הנכון! בסטודיו נוכל לייצר עבורך צילומי פקשוטים (Pack shots), כלומר צילום מוצר בודד צרוב על רקע חלק או צילום לפרסום בעל אוירה מסויימת ונכונה עבור המוצר שלך או השירות אותו צריך לפרסם, לשווק וכמובן למכור.

בסטודיו משק 8 קיים כל הציוד הנדרש במטרה להוציא את המוצר שלך במיטבו, אם זה מבחינת מצלמות ועדשות תאורה ורקעים. לאחר הצילומים אנו עורכים את התמונות, מרטשים אותן ומגישים לך את התמונות באיכות מקסימלית כך שתוכל להשתמש בהן לכל צורך פירסומי כגון: מיתוג עסקי, עיצוב אריזות, עיצוב מודעות לעיתון, עיצוב קטלוגים או עבור הקמת אתר אינטרנט.

הצצה קטנה למציאות

היום כאשר תחום הרכישות האינטרנטיות הולך וגדל, קיים צורך אמיתי עבור צילום מוצרים באיכות הגבוהה ביותר לשימוש עבור מדיות הפרסום השונות.
צילום מוצלח נותן את התחושה שמוצר נמצא לנו באמת מול העיניים, עד כדי כך שניתן לגעת בו. בצילום מוצרים אנחנו מדגישים צבעוניות, נפחיות, טקסטורות והשתקפויות, כל מה שמאפיין את המוצר שלך.
הידעת! אפילו ריח ניתן להעביר על-ידי צילום מסחרי שעשוי כמו שצריך.
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

צילום מוצרים או צילום פקשוטים בחמישה שלבים פשוטים:

1. לפני יום הצילומים: אנחנו נדאג להכיר טוב טוב את המוצר שלך, מי עומד מולו, כלומר מי הם המתחרים שלך, מי הוא קהל היעד, מה הן הזוייות המחמיאות עבורו. נייצר קובץ התחלתי שיתן לנו את הקוים המנחים בתהליך הצילום, את הקובץ נעביר אליך כך שנוודא שאנחנו מכוונים למקום אליו הייתה רוצה להגיע. 2. צילום ניסיון: את יום הצילום נתחיל עם הרעיון אליו הגענו בסקר שעשינו, נכוון את התאורה, הטמפרטורה של הצילום, הפוקוס וכמובן את זוית הצילום, כך שהמוצר שלך יראה בהתאם לערכים אותם אנחנו רוצים להדגיש בצילום. תוך כדאי הצילום נדייק את הפרמטרים עד שנצילח להגיע לתוצאה המוצלחת ביותר. את התוצאה נתקן ונרטש באמצעות תוכנות גרפיות ונעביר אליך לאישור. 3. צילום מוצרים: נקבל ממך את פידבאק, תיקונים או אישור ונמשיך לעבוד על צילום מוצרים נוספים. לעיתים נדרשת תמונה בודדת עבור המוצר, לעיתים מספר זוייות או סדרה שלמה של מוצרים. לרוב ננסה לרכז את הצילומים שאופיים דומה זה לזה ליום צילומים אחד, כך נוכל לשמר את התוצאה המוצלחת אליה הגענו.
  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

4.עריכת תמונות: את קבצי התמונות נפתח בתוכנות גרפיות. ראשית נחתוך את התמונה במידת הצורך, ניישר אותה על גבי הפורמט או שנצרוב אותה מהרקע כך שתוכל לעבוד טוב על כל רקע שתבחר. יש לקחת בחשבון שלפחות חצי מזמן עבודת הצילום אנו מקדישים לעבודת ריטוש התמונות, במטרה למקסם את המוצר שלך כמה שניתן.

5. המוצר המוגמר: את התמונות באיכות מקסימאלית נעביר אליך באמצעות תוכנה להעברת קבצים כבדים ובנוסף נשלח אליך דיסק עם התמונות המעובדות. את התמונות תוכל לפרסם באתר האינטרנט שלך, במודעות, בקטלוגים, בתערוכות, או בכל ערוץ שיווקי אחר.

לסיכום

יצירת מאגר תמונות של המוצרים שלך, העובדים שלך, חלל העסק שלך, הינו הכרחי! כמעט את כל הרכישות שלנו אנו מבצעים בעקבות פרסום שראינו, לכן ישנה חשיבות גדולה לצילום מקצועי ואיכותי של המוצרים שלך. בסטודיו משק 8 אנו משתמשים בצילומים לצורך מיתוג, עיצוב קטלוגים, בניית אתרים, עיצוב אריזות ועיצוב מודעות לעיתון. קיים ערך המוסף לבצע את שאר חומרי הפרסום אצל אצל אותו הסטודיו שצילם עבורך את המוצרים.
אנחנו ניתן לך מענה כולל משלב הצילומים ועד המוצר המוגמר (אתר אינטרנט, מודעה, קטלוג וכו')

ליצירת קשר ולפרטים נוספים: 09-8788820 או בנייד: 054-8092021

פרויקטים נבחרים

בחרנו עבורך ממיטב תוצרת המשק. מגוון פרוייקטים המשלבים מיתוג, צילום ואינטרנט.
אז, שלוש ארבע וקדימה לחפירה.

צרו קשר

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך