תהיה בקשר!

תגיב, תציע, תשאל שאלה, בוא לבקר אותנו במשק
נתראה בקרוב, שיהיה המשך יום נפלא, ענת ונגה

בסטודיו
09 8788820

בנייד
054 8092021 | 054 6495996

או שהכי טוב, שלח לנו אימייל!
studio@meshek8.co.il

עיצוב מודעה

הזדמנות נדירה לייצר אהבה ממבט ראשון

  • slide
  • slide

מדוע להשקיע בעיצוב ופרסום מודעה מרשימה עבור העסק שלך?

אורך חיים של מודעה נע בין שנייה או שתיים. בזמן הקצר הזה יש לך את האופצייה לשכנע את הלקוח הבא שלך שהשירות או המוצר שלך, הוא בדיוק מה שהוא צריך, ככל שעיצוב והטקסטים יהיו יותר עוצרים ומדויקים ככה יגיעו אליך יותר לקוחות מתעניינים.

איזה סוג מודעה תעבוד טוב עבור העסק/המסר שלך?

מודעה תדמתית (אוירתית)

עיצוב מודעה תדמיתית תכניס את הצרכן לאוירת המותג, היא תעביר מסר שיווקי-פרסומי ותגיש לצרכן את את ערכי המותג. הצרכן יוכל להבין מתוך המודעה קודם כל האם הוא קהל היעד, כלומר האם הוא נמנע בתוך קבוצת האנשים אליו פונה המותג? והאם כן מה המותג רוצה להגיד לו? לדוגמא קוקה קולה, לרוב ישקיעו במודעות אוירתיות, בהן הם ירצו לדבר לקהל צעיר ולהעביר את המסר שמשקה קוקה קולה מרענן. כלומר אם אני קהל היעד אני אזהה זאת מייד על פי עיצוב המודעה וכמובן שארצה להשתייך לקבוצת קהל רעננה וצעירה לכן אשתה קוקה קולה.
  • slide
  • slide

מודעה מכירתית

מודעה בעלת הנעה לפעולה ספציפית, לעיצוב מודעה מכירתית כללי ברורים, מודעה שכזאת מעוניינת למכור מוצר או שירות ספציפי, עבור קהל היעד שלה. אם זה קניית שמלה ב200 שקלים או מנוי לחדר כושר תמורת 200 שח לחודש.

על המודעה להיות מעוצבת בהתאם לקהל היעד, כלומר אם נותן השירות רוצה להביא לקוחות בגיליי 22+ עליו הוא להבין שעיצוב המודעה צריך להיות לעיני רוחם של ח'ברה בגיליי 22+ פחות או יותר.
לדוגמא H‪&‬M פונים לקהל רחב אבל רוצים לשדר מעודכנות אופנתית, במודעות שלהם תמיד תופיע דוגמנית מעודכנת לבושה בבגד מסויים וליידו מחיר הבגד.

  • slide
  • slide

חמש שאלות מפתח עבור המודעה הבאה שלך:

1. מה אני רוצה למכור? מה היתרונות של המוצר או השירות שלי, על פני המתחרים ? 2. קהל יעד? למי אני רוצה למכור? 3. איך אני רוצה למכור את המוצר או השירות שלי בצורה ישירה? או תדמיתית? 4. ערך מוסף, מה התת מסר שלי במודעה ? מה אני אראה בצורה ישירה ומה וצורה עקיפה, סיפור וסיפור מסגרת 5. הנעה לפעולה, איך ואיפה הלקוחות שלי יגיעו לקנות את המוצר שלי ?
  • slide

לסיכום

למודעה שלך יש את הכוח ליצור קשר עם הלקוח הבא שלך. במודעה תהיה לך ההזדמנות לערוך איתו הכירות, להציג את עצמך בצורה הכי סקסית שלך, לערוך את הרושם הראשוני שלך, הגהות, תיקונים ויזואלים כלומר ניתנת לך ההזדמנות נדירה, לייצר אהבה ממבט ראשון בצורה הכי מדוייקת ונכונה עבור העסק שלך.

בסטודיו משק 8 נוכל להגשים את הפנטזיה הזאת עבורך‪!‬
לקביעת פגישת הכרות Studio‪@‬meshek8‪.‬co‪.‬il
מוזמן להתקשר לכל שאלה: 09-8788820

פרויקטים נבחרים

בחרנו עבורך ממיטב תוצרת המשק. מגוון פרוייקטים המשלבים מיתוג, צילום ואינטרנט.
אז, שלוש ארבע וקדימה לחפירה.

צרו קשר

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך