תהיה בקשר!

תגיב, תציע, תשאל שאלה, בוא לבקר אותנו במשק
נתראה בקרוב, שיהיה המשך יום נפלא, ענת ונגה

בסטודיו
09 8788820

בנייד
054 8092021 | 054 6495996

או שהכי טוב, שלח לנו אימייל!
studio@meshek8.co.il

עיצוב לוגו

לוגו, סמל גרפי המבדל כל עסק ממתחריו,
יוצר את הרושם הראשוני שנחרט בזיכרונו של הלקוח.

שישה דגשים חשובים שינחו אותנו בתהליך עיצוב לוגו לעסק שלך:

1. תמציתיות ופשטות: על מנת שיהיה קל לזכור את הלוגו הוא צריך להיות פשוט ותמציתי, לא מורכב מדי, הן מבחינת האלמנטים הגרפיים והן מבחינת הצבעים, כלומר עיצוב לוגו ממוקד וזכיר. 2. ייחודיות: על הלוגו להיות ייחודי ושונה, לוגו מקורי, לא לדמות ללוגואים אחרים, כדי שיהיה ניתן לזהות אותו ולזכור אותו. 3. רלוונטיות: יחד עם היות הלוגו ייחודי, הוא גם צריך להתאים במאפייניו לחברה אותה הוא מייצג. 4. משיכה: על הלוגו להראות טוב, להיות מושך, מעורר סקרנות ועיניין. כלומר שימוש נכון בצבעים המתאימים למסר והקומפוזיציה (הדרך בה כל האלמנטים של הלוגו: שם, צורה גרפית וצבעים, משתלבים). 5. יצירתיות: סביר להניח שהעסק שלך הינו אחד מני רבים בתחומו, ולכן יש צורך ביצירתיות ובמקוריות על מנת להציג אותו בצורה שונה מאשר שאר העסקים בתחומך. 6. יכולת שיווקית: בסופו של דבר, כל האלמנטים שהוזכרו לעיל, מטרתם העיקרית היא שיווק. על הלוגו להצליח לשווק את העסק, המוסד או הרעיון העומד מאחוריו.
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

אהבה ממבט ראשון, איזה כייף, נכון?!

משום מה רק אנשים שזכו בגנים ממש טובים יכולים לזכות בתענוג אמה-מה בעסק שלנו כל אחד מאיתנו יכול לשלוט בגנטיקה

כשאנחנו מקבלים המלצה על איש מקצוע, לא משנה מאיזה תחום, עו״ד, מטפל, זגג או נגר דבר ראשון שאנחנו עושים, זה נכנסים לאתר האינטרנט שלו, אם הוא נראה טוב, כלומר הלוגו שלו ושאר אלמנטים של המיתוג עושים עלינו רושם הרי כבר התאהבנו! ונבוא לפגישה עימו בדעה חיובית ואפילו נגזים, חצי סגרנו איתו.

מה חשוב להבין לפני שמעצבים לוגו?

לפני שניכנסנו אל עולם של צורות וצבעים, חשוב שאתה ואנחנו נשים את הדגש על שתי נקודות חשובות:

1. מהי מהות העסק שלך? מי קהל היעד של העסק שלך? אילו תחושות והקשרים אתה רוצה ליצור אצל קהלי היעד שלך? מאילו תחושות והקשרים אתה רוצה להימנע? תכין חומר כתוב על העסק שלך – תחום עיסוק, מטרות לעתיד, קהל ייעד, חזון חברה, וכל פרט נוסף שיעזור לעצב ולאפיין את העסק שלך בצורה גרפית. 2. איך נראה השטח אליו אנו נכנסים? חשוב לבצע תחקיר, אנחנו נבדוק כיצד נראים המתחרים שלך? נבדוק כיצד מקובל ”להיראות” בתחום העיסוק שלך? הרי אינך רוצה להיראות שונה מדיי בתחומך, שהרי אז קהל היעד שלך לא יזהה את העובדה שאתה פונה אליו, ומצד שני, אתה רוצה להיראות מיוחד וטוב יותר מהמתחרים, על מנת לגרום לצרכנים לבחור בכך.
 • slide
 • slide

לוגו יוצר את הרושם הראשוני שנחרט בזיכרונו של הלקוח ועל כן
הינו מרכזי וחשוב בעיצוב תדמית לעסק.

 • slide
 • slide
 • slide

גלגולו של עיצוב לוגו

כרם היא חנות אורגנית חדשה שנפתחה לאחרונה בבית הכרם 29 בירושלים. פה היה לנו אתגר מאתגר במיוחד כי היא גם...
מעדניית שוק עם מגוון מוצרים מיוחדים - לחם, ירקות ופירות אורגניים, מגוון גבינות במחירים מפתיעים, קטניות ותבלינים במשקל, יינות מעולים, מבחר בירות ושאר מוצרי אלכוהול, טחינה, חלבה במשקל, סלטים, מיצים טבעיים ועוד המון המון מוצרים מעולים.
וגם יוצרת חווית קניה שונה וחדשה בירושלים. ויש גם מקום לשבת לאלו שירצו לפרוס לעצמם לחם בתוספת גבינה טובה וממרח ייחודי, לשתות כוס מיץ טבעי או בירה קרה ופשוט לפתוח את היום ב-Good Vibe!
 • slide

הלוגו צריך להעביר מסר רגשי וליצור אסוציאציות.

לוגו המעוצב נכון ישדר את ערכי החברה לקהל היעד בצורה ברורה, וייצור תחושת הזדהות, אמון וביטחון בקרב הלקוח. באופן מודע ושלא במודע אנו קונים את מה שמוכר לנו. ככל שישאיר הלוגו רושם עז יותר, כך יקנו יותר מהמוצר אותו אתה רוצה למכור.
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

עיצוב לוגו כחלק מתהליך מיתוג העסק.

לוגו צריך לעבוד טוב בערוצי התקשורת השונים: דפוס, אינטרנט, מצגות, שילוט, פקס, בצבע ובשחור לבן, כרטיסי ביקור, נייר מכתבים, מעטפות, קטלוגים, פרוספקטים, מארזים, באתר האינטרנט, דפי נחיתה, באנרים, מודעות פרסום, שילוט וכדומה.

לוגו יכול להיות מורכב מ- סמל/אייקון, איור, אלמנט גרפי המייצג ומסמל רעיון או רגש המזוהה עם החברה, או להיות מורכב מ-שם החברה או הארגון בעיצוב כלשהו לטקסט, כלומר, עיצוב השם עצמו תוך שימוש בפונטים מסוימים המתאימים לתדמית אותה רוצים ליצור. כמובן שהלוגו יכול להיות מורכב משם וסמל או רק מאחד מהם.

אבל מה שהכי חשוב בלוגו, שיהיה פשוט זכיר!

דבר איתנו לקבלת פרטים נוספים: 09-8788820 / 054-8092021

פרויקטים נבחרים

בחרנו עבורך ממיטב תוצרת המשק. מגוון פרוייקטים המשלבים מיתוג, צילום ואינטרנט.
אז, שלוש ארבע וקדימה לחפירה.

צרו קשר

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך