תהיה בקשר!

תגיב, תציע, תשאל שאלה, בוא לבקר אותנו במשק
נתראה בקרוב, שיהיה המשך יום נפלא, ענת ונגה

בסטודיו
09 8788820

בנייד
054 8092021 | 054 6495996

או שהכי טוב, שלח לנו אימייל!
studio@meshek8.co.il

עיצוב אתרים

מיתוג בית העסק שלך ברשת האינטרנט בהתאם לתדמית החברה

בשעה טובה החלטת לבנות אתר אינטרנט. הבנת שצריך ליצור קשר עם חברת עיצוב אתרי אינטרנט, חברת בניית אתרים וגם חברה לאפיון אתרים. אה… וגם חברת אחסון ורגע, כמעט שכחת, גם קידום ומיתוג אם עדיין אין לך. אבל איפה מתחילים? אם זה האתר הראשון שלך רוב הסיכויים שבשלב הזה התבלבלת לגמרי, אבל גם אם לא, הטקסט פה יכול לעזור לך להכניס יותר סדר לדברים ולהפוך את פרויקט הקמת האתר שלך לידידותי למשתמש, כלומר לך.

 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

הקמת אתר אינטרנט בשמונה שלבים פשוטים:

1. טרום הקמת האתר: הגדר נכון את מהות האתר, ייעודו ומטרותיו האסטרטגיות. הגדר איזה סוג אתר אתה צריך לעסק שלך, האם אתר מכירתי או אתר תדמיתי, איזה ערך ייחודי הוא יכול לספק לגולשים ומהן המטרות שאמור להשיג עבורך. מענה מוקדם על השאלות האלה יעזור לך לקבל את ההחלטות בהמשך.

2. בחירת שם ושם דומיין לאתר האינטרנט: שם הדומיין הוא למעשה השם שאותו יש לרשום בדפדפן על מנת להגיע לאתר. אם עדיין לא בחרתם שם לאתר זה הזמן לעשות זאת. בבחירת השם, יש להביא בחשבון שיקולים כמו תחום האתר, קלות ההקלדה וכמובן שם דומיין רלוונטי פנוי.

3. ביצוע אפיון לאתר האינטרנט: חלק זה מאוד חשוב והוא מגיע לפני עיצוב האתר, בכדי לאפיין את אתר האינטרנט שלך אנחנו, סטודיו משק 8, נתכנן את המבנה כך שיענה למטרות לשמם הוא נבנה, נתכנן את הזרימה בין הדפים של האתר, שתהיה נוחה והגיונית לגולשים וכמובן נקח בחשבון התאמה למנועי החיפוש.

 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

4. חלוקת תוכן וניסוח טקסטים לאתר האינטרנט: תוכל לעשות זאת לבד או בעזרת קופירייטר המתמחה בכתיבה שיווקית לאינטרנט.

5. עיצוב אתרים – סוף סוף הגענו לשלב המעניין מבחינתנו בתור חברה לעיצוב אתרי אינטרנט. כעת, לאחר שבחרנו שם לאתר, ביצענו אפיון וחילקנו את התוכן, הגיע הזמן להתפנות לנושא עיצוב האתר. נתחיל לעבוד על עיצוב דף הבית ועיצוב הדפים הפנמיים, הכל בהתאם לשפה הוויזואלית של העסק שלך. אם עדיין לא קיימת שפה ויזואלית, אין לך לוגו, גריד קבוע ומיתוג, נשמח לעזור לך בסטודיו משק 8 גם בתחומים אלו. חשוב לציין כי עיצוב אתר נעשה בצורה כזו ששמה את המשתמש במרכז – כי אחרי הכל האתר הזה נועד לשימוש של המשתמש.

6. בניית האתר: לאחר שעיצוב האתר מאושר מבחינתך, מתחיל תהליך בניית האתר. בהנחה והכל סוכם מראש, לא הושארו קצוות פתוחים או פינות חשוכות, אנו מפיחים רוח חיים בעיצוב האתר ומעלים אותו לאוויר.

7. שרת אחסון לקבציי האתר: בהתאם לנפח האתר המשוער ולטכנולוגיה שנבחרה עבורו, נתאים שרת לאחסון האתר. הכוונה היא למיקום בו יושבים קבצי האתר והגולשים יכולים לגשת אליהם באמצעות דפדפן אינטרנט. הדבר דומה לשכירת חנות אמיתית. אנו בעצם שוכרים שטח אחסון, לפי הצרכים שלנו.

8. קידום האתר במנועי חיפוש: האתר כבר באוויר אבל העבודה לא הסתיימה. כאן נכנסת לתמונה עבודת קידום האתר אשר תפקידה לשפר את דירוג האתר בתוצאות החיפוש. זה לא יקרה מהיום למחר, אבל עם קצת סבלנות ולא מעט יצירתיות, אפשר להשיג תוצאות נהדרות.

לכל שאלה, אנחנו זמינות בטל או במייל  8788820 09   studio@meshek8.co.il

 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

לסיכום

הדרך מכאן לאתר אינטרנט משלך קצרה ומהירה! אנו לא מצפות ממך לשלוט ברזי המחשב והאינטרנט. אנו מעניקות לך פיתרון כולל ויעוץ מקצועי לכל אורך התהליך: רכישת דומיין, בניית אפיון, חלוקת תוכן, עיצוב אתר, הקמת אתר אינטרנט והשקתו ברשת האינטרנט, ניהול האתר ועדכון תכנים, הכל תחת קורת גג אחת.

רוצה שנתחיל לעבוד על אתר עבורך? זמינות בטל או במייל  8788820 09 studio@meshek8.co.il

פרוייקטים נבחרים

הרבה פירות גידלנו במשק במהלך השנים
בחרנו עבורך את השמנים ועסיסייים ביותר

הקליניקה

הקליניקה

מיתוג ועיצוב שפה המכילה את כל שרותי המרכז, זו הייתה ההנחיה שקבלנו בתחילת הדרך הוטרינרים ד"ר אבישי גרינגרד וד"ר ענת מילנר: ״היינו רוצים שהלקוחות פוטנציאלים הנתקלים בחלק מהמיתוג שלנו, יבחינו מייד שמדובר במרכז הנותן מספר רב של שרותים לחיות המחמד״

למעבר לעמוד לקוח
חלילית

חלילית

צילומי אוירה ו- צילומי פקשוטים הם חלק בלתי ניפרד ממיתוג החברה. בחללית כבר הבינו לפני שנים (8 שנים שאנחנו עובדים ביחד, אבל מי סופר) שבנק צילומים כחלק מארגז הכלים הוא לא פחות חשוב מאתר, עמוד פייס או כל נכס דיגיטאלי אחר שקיים לחברה.

למעבר לעמוד לקוח
Agilesparks

Agilesparks

עיצוב דפי נחיתה ו- עיצוב ניוזלטרים הם מצרך בסיסי לחברה כמו א׳גייל שמעבירה מאות קורסים בשנה בחברות ההיטק הגדולות ביותר בשוק הישראלי. באג׳׳יל דואגים לעדכן את התכנים ואנחנו דואגות שהעידכונים יהיו מונגשים, מזמינים והכי חשוב מתאימים למסר שרוצים להעביר.

למעבר לעמוד לקוח
קבוצת רובין

קבוצת רובין

רובינגרופ פנו אלינו במטרה שנעצב עבורם אתר לחברה. הם פועלים בשוק הנדלן כבר המון שנים וחיפשו את הפלטפורמה הראויה להציג בה את כל הפרוייקטים עליהם הם עבדו בעבר, עובדים היום ועובדים בעתיד.

למעבר לעמוד לקוח
רונית זילברשטיין

רונית זילברשטיין

עיצוב אתר ומיתוג גבוהה, יוקרתי, נקי אבל שלא ירחיק זו הייתה המשימה שלנו בעבודה עם רונית זילברשטיין. לפני כ-10 שנים קיבלנו לעצב לרונית זילברשטיין את האתר ומהר מאוד קיבלנו לעצב גם את כל חומרי המיתוג. מאז ועד היום שמחות וגאות שזה הרומן הכי ארוך שלנו.

למעבר לעמוד לקוח
I-catalog

I-catalog

ב i-catalog הבינו שפרזנטציה מרשימה של מוצרי הפרסום אותם הם ממתגים ומוכרים ללקוחותיהם, תעשה את העבודה, תביא לקוחות חדשים ותגרום לדברים לרוץ. כל פרט נילקח בחשבון בעבודה מול אלדד הבעלים. היתה לנו איתו תקשורת מרתקת במיוחד, היה לו חזון והוא ידע להעביר אלינו על הפיקסל בדיוק מה הוא מצפה מהאתר. מרגש לשמוע את המילים עכשיו, אחרי שהאתר עלה לאויר:

למעבר לעמוד לקוח
TCM

TCM

מעניקה ללקוחותיה אפשרות להנות מהכנסה פסיבית באמצעות כוחו של הסחר הדיגיטלי הבינלאומי. בין לקוחות החברה נמצאים חברות, ארגונים, אנשים פרטיים, יזמים, שכירים, עצמאיים וגמלאים הנהנים מבעלות עסק דיגיטלי המעניק להם הכנסות ורווחים. 

למעבר לעמוד לקוח
אינטל

אינטל

פנתה אלינו רכזת קשרי קהילה של אינטל במטרה שנצלם עבורם תמונות פרופיל לכל עובדי המחלקה הצילומים יתקיימו במשרדים של החברה בסניפים חיפה, קרית גת ופתח תקווה.
לאחר הצילומים היה נחמד לקבל את ההודעה: ״היי ענת! בוקר טוב : ) תודה רבה לך! היה מצויין לכולנו ויצאנו ממש מרוצות!״ רויטל מנהלת מחלקת משאבי אנוש.

למעבר לעמוד לקוח

צרו קשר

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

חיזרו אלי בבקשה